Antalya’nın En İyi 10 Nargile Mekanı & Cafesi

Antalya’da bol dumanlı nargile içmek isteyenler için bir kaç mekan önerim olacak.Bu mekanlar bizzat defalarca denenmiş nargile tütünün kalitesinden mekanın servis ve közleme sıklığına kadar değerlendirilerek sıralanmıştır.

 

10) Cafecix

Cafecix denilince ilk akla gelen nargile tütünü nakla şeftali ve nakla cappucino’dur.İlk zamanlar çok iyi nargile kalitesine ulaşmışsa da son zamanlarda değişen tütünler ve nargile şefleriyle sıralamada en sonuncu olmuştur. Bu listeye girmesinin en önemli sebebi bir zamanlar çok iyi nargile kalitesi ve sabah saat 9 da dahi nargile servisi edebilmesiydi. Fakat zamanla tütnler bozuldu müşteri ilişkileri bozuldu servis ve çalışanlar değişti.

Adres: Güvenlik Mah. 281. Sk. Muratpaşa, Antalya

 

9)Food in Box

En pahalı nargileyi Antalya’da nerde içersin denilince akla ilk o gelir. Social smoke nargile tütününde adalyaya kadar bir çok nargile çeşidini menüsünde bulabilirsiniz. Fiyatlar yüksek közlemesi sıfıra yakındır. Lezzet olarak ortalamadır.Yoğunluktan dolayı ilgi zayıftır. Nargile içicisi ilgi ister tütünler hakkında sohbet ister, yoktur…Mekan Konyaaltının en değerli yerlerinde birindedir.Deniz görür.

Adres:Gürsu Mahallesi, Akdeniz Blv. No:182,

 

8)Dialogue Cafe

Büyük beklentilerimin olduğu ancak tam anlamıyla karşılamayan mekandır. Nargile cafe değildir nargile içilir. Son zamanlarda tütünlerindeki kalite özellikle nakla şeftali orjinal değildir.Nargilecileri iyidir sohbet vardır. Közleme başarılıdır.

Adres: Arapsuyu Mah. Belediye Cad. Kaymaz Apt. No:9/A Konyaaltı

 

7)Piri Paşa Kahvecisi

Günün her saati nargile bulabileceğiniz mekandır. Kepezde nargile cafeler az olmasına rağmen piri paşa kahvecisi özdür. Kanal boyunda otogarın karşısındaki mahallede bulunan piri paşa kahvecisinde el fakir nargileleri kolayca tadabilirsiniz. İki girişimci kadın tarafından kurulan Piri Paşa Kahvecisinde ne isterseniz vardır. Favori nargilemiz bisküvidir. Gayet başarılıdır.Hiç mekan benim elimi kömürle kirletemem demezler hemen nargilenizi yaparlar.

Adres: Kanal Mahallesi Ahmet Vefik paşa Caddesi no:102 Kepez

 

6)Galliote Cafe

Canlı müzik eşliğinde nargile içmeye ne dersiniz? Galliotte cafe size tam bunu sağlıyor. Alkolle nargile içmek isteyenler için iyidir. Sipsileri başarısızdır. Közleme orta derecededir. Naturel nargileleri başarılıdır. Polina nargile tütünü karışımı en güvenli limandır.

Adres: Liman Mahallesi, 32. Sk. 2/1

 

5)Mokka Cafe Manavgat

Mokkaların nargile konusunda en iyidir. Irmak kenarında nargile içmek isterseniz Manavgat’ın en iyi nargilecisi Mokka Cafedir. Adalya tütünlerinde uzmandırlar.Bol dumanlı nargile içmek istiyorsanız bir lady killerdan daha iyisi bu mekanda içilemez.Mekan küçük olmasına rağmen nargile menüsü oldukça geniştir.Közleme giriş kattaysanız başarıldır.İkinci kata oturmuşsanız sürekli garsona hatırlatmanız gerekir.

Adres:A. Hisar Mahallesi, 4517. Sk. No:34 Manavgat

 

4)Oset Cafe

Oset Cafe Antalya’da ilk 4 e girmeyi hakeden mekandır.Soğuk bir bira ve canlı müzik isterseniz oset cafeyi tercih etmelisiniz. Ortamı kalabalık közlemesi iyidir. Sunumları başarılı tavsiyeleriyle içtiğiniz nargileden zevk alırsınız. Tango mango güzel bir tercih olabilir. Buzlu marpuçları her ne kadar ben tercih etmesem de popülerdir.Çalışanları samimidir. Güler yüzle karşılanır ve uğurlanırsınız. Genelde kalabalık olduğu için yer bulmanız zordur ama Osetin müdürü bir şekilde size yer bulur, kırk yıllık müdavimiymişsiniz gibi karşılanırsınız.

Adres:Altınkum, Gültekin Apt, Gazi Mustafa Kemal Blv., 

 

3)Kaleiçi Kahvecisi

Adında kaleiçi geçtiğine bakmayın eski lara yolundadır. Közlemesi çok başarılıdır. Nargile içerken oyun oynamak isterseniz yada alkollü bir içecek de olsun derseniz mekan tam size uygundur. Nakla grubu çok iyidir. Orjinaldir. Son zamanlarda piyasada bulunan çakma tütnleri dükkanına sokmaz. Kalabalıktır. El Fakher tütünlerinden üzümü de burada denerseniz pişman olmazsınız.

Adres:Şirinyalı Mahallesi, Lara Cd. No:68

 

2)Voswos Garage

Wosvos benim ilk göz ağrımdır. Nargilecileri candır.Mekana bir kere gitmeniz yeterlidir. Size ikinci gelişinizde isminizle hitap ederler. Ice bonbon favorilerindedir. Şerbetli tütün markaları başarılıdır.Közleme iyidir.Burası nargile cafe değildir aslında ellerini kollarını bağlayan  nargileyi ön plana istedikleri kadar ön plana çıkaramamalarıdır. Konseptin bozulmasını istemeyen işletmeci maşa vermez. Akşamları gidilmesi gereken mekandır gündüzleri pek tadı yoktur.

Adres:Altınkum, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:50

 

1)Çay ve Ötesi Toros

Ve listenin birincisine geldik.Sadece 1 yıldır açık olmasına rağmen gönlümü fethetmiş nargile cafedir. İşletmecisi nargileye verdiği önem üst düzeydedir. Sürekli denemeler yapar, yeni tütünlerin tadılmasını sağlar, beğenmediğiniz tütünü hemen değiştirir.Yeniliklere açıktır. Sürekli yorumları alır ve kendini geliştirir. Touch Me – Damla sakızı, ötesi spesiyal, Redbull cola limon içilesi nargilelerindendir.

Adres:Toros Mahallesi, Pınarbaşı Caddesi, Göksel Apartmanı, No:33/A-1 Konyaaltı/ANTALYA

 

 

 

Add Comment