Yakınında Ne Var?

Civar.com | Yakınında Bul!

“AVM’nin önünde takım elbisenin altına siyah x large bir yelek bulmak istiyorum ama hangi mağazada var?” yelek yerine hangi ürünü koyarsan koy , dediğiniz oldu mu?

Bugün arkadaşımın, eşimin doğum günü ne alsam ama hemen akşama kadar lazım” doğum günü yerine düğün yıldönümü vs. hangi özel günü koyarsan koy, dediğiniz oldu mu?

“İnternetten sipariş veriyorum bir türlü bedeni rengi boyu numarası kalitesi tutmuyor deneyerek alsam dokunsam” dediğiniz oldu mu?

“Şimdi sipariş vereceğim 3 günde gelecek bir de ya evde yoksam” dediğiniz oldu mu?

“Kargo gelirken hırpalamış kırmış kutusunu bozmuş “ dediğiniz, hayal kırıklığı yaşadığınız oldu mu?

” İnternetten aldığımı beğenmedim bir de iadesiyle le mi, iade onayıyla mı , geri bankaya ödemesiyle mi uğraşacağım dediğiniz hatta boşver idare ederim” dediğiniz oldu mu?

Üstüne üstlük “Aynısı internette daha ucuz” dediğiniz ürünün aslında etrafınızdaki bir çok mağazada internetten daha ucuz olduğunu bilseniz…

Teknolojileri inanılmaz , güncel stoklarla ve fiyatlarla gösteriyor. Düşünsenize raftaki stokları size canlı canlı “bak burada bu var” diyor.

Türkiye’de ilk defa böyle bir siteyi kullandım. Hatta Dünyada da ilk

Civar.Com

Yakında bul, ucuza al sloganıyla konum bazlı ürün arama motoru Civar.com çok işime yaradı desem. Dayım büyük beden ayakkabı, gömlek ve pantolona ihtiyacı var, arkadaşım Süleyman kedi besliyor ve yaş mamayı her yerden ve her markadan almak istemiyor hem ucuz olsun hem sağlıklı olsun istiyor, yeğenlerim fotoğrafçılığa ilgi duyuyorlar nikon 50 mm lense ihtiyacı var, ben diyet yaptığım için glutensiz makarna canım çekiyor hammaddesi buğday haricinde yapılan mercimek, nohut , kinoa unlarıyla krep yapma derdindeyim:) bir de balıkçılığım var levrek ve kuzu avı için ; sahte yemlere ihtiyacım var….Saymakla bitmeyen acil ihtiyaçlarımızı çözüyor.

Hepsi yok ama sanki binlerce kategoride milyonlarca ürün olacak. Yolda gördüğünüz bilimum dükkan mağaza elinizdeki telefonda…

Ben çok sevdim. Bu buz dağının görünen tarafı gibi…

Hayırlı olsun…

Add Comment